Головна
Станки по металу
Стрічкопильні верстати по металу
Оптимум S 181
Стрічкова пила по металу Оптимум S 181
Ціна: 44 160 грн.
Технічні характеристики
Напруга
380 В
споживана потужність
750 Вт
швидкість різання
21/33,5/45/50 м/хв
Макс. діаметр різання
(90°) 180, (45°) 110
Макс. розмір розрізається
(90°) 180х240, (45°) 170х110
вертикальна різання
-
Розмір пиляльного полотна
2362 x 19 x 0,9
Різка під кутом
90°, 45°
Вага
130
Описе:
Стрічкова пила по металу Оптимум S 181
Конструкція станини і пильної рами стрічкової пилки по металу Оптимум S 181 виконана з точного лиття з ребрами жорсткості, з дотриманням всіх технологічних процесів, основним з яких є «старіння».
Не дивлячись на, щодо, не великі розміри даної моделі стрічкової пилки по металу, на ній встановлений бак МОР з відцентровим насосом, що подає охолоджуючу рідину по гнучких шлангах в зону різання металевої заготовки.
Привід переміщення стрічкового полотна на Оптимум S 181 здійснюється за допомогою надійного трифазного електродвигуна і шестеренчатого редуктора в коробці швидкостей, що має чотири швидкості. Шестерні редуктора розташовуються в масляній ванні.
Робочий хід подачі здійснюється за допомогою гідроциліндра з безступінчатим регулюванням.
На станині стрічкової пилки по металу встановлений кінцевий вимикач крайнього нижнього положення пильної рами, що дозволяє відключати привід обертання стрічкового полотна після закінчення різу.
Три роликові опори пильного полотна забезпечують строго задану траєкторію руху полотна при пилянні металевої заготовки.
На стрічковій пилкі по металу Оптимум S 181 можна виконувати кутове різання за допомогою повороту губок лещат на необхідний кут в діапазоні від 0-45 °, стрічкова пила має швидкозажимні лещата, дуже зручні в роботі.
Електричні компоненти Оптимум S 181 мають захист за стандартом IP 54.
Завдяки якісному виготовленню деталей коробки швидкостей, яка знаходиться в масляній ванні, стрічкова пила працює дуже тихо.
На пильній рамі встановлена щітка, призначена для видалення стружки з зубів стрічкового полотна.
Стрічкову пилку Оптимум S 181 легко можна переміщати по виробничому майданчику так, як корпус підставки має шасі з колесами і зручною рукояткою.
Відгуки
Для відображення коментарів увімкніть JavaScript у Вашому браузері.
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики,
умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефоном:
+38 (056) 7881130.
* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.
* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити
зміни в конструкцію і комплектність.
При необхідності інформація про це буде додаватися до
«Інструкції» окремим аркушом.