ПП Кий - купити нові малі побутові верстати та міні станки
Головна   металообробні верстати - металорізальні верстати   Верстати металообробні (металорізальні)

Верстати металообробні (металорізальні) :: станки по металуОновлення цін 13.05.2021р
   Металообробні (металорізальні) верстати призначені для обробки заготовок з металу. До них відносяться токарні, свердлильні, шліфувальні, зубообробні, фрезерні, довбальні, металорізальні, згинальні та інші верстати. Металлобробні верстати можуть застосовуватися для обробки інших матеріалів - дерево, пластмаса ...
Верстати металообробні, металорізальні станки для різного виробництва, станок для гнуття металу, станок для гнуття листового металу


   Наш каталог включає в себе:
 • верстати токарні по металу в число яких входять верстати настільні, підлогові, токарно-фрезерні та призначені для виготовлення і обробки деталей з металу, пластмаси і інших метаріалов, що мають форму тіл обертання.
 • верстати свердлильні настільні, підлогові, різьбонарізні. Призначені для свердління отворів, нарізування різьби, розгортання і виконання інших операцій в різних деталях.
 • свердлильні верстати на магнітній підставі відносяться до металообробних верстатів і призначені для мобільного свердління металу: лист, труба, балка, швелер, кутник, тавр, металоконструкції.
 • верстати фрезерні металообробні підлогові, настільні, свердлильно-фрезерні.
 • верстати стрічкопильні по металу, (вони ж відрізні) призначені для розпилювання заготовок під кутом 90 - 45 °. Верстати відрізняються високою якістю різання і економічністю. Можуть застосовуватися для різання різних матеріалів ...
 • відрізні дискові машини призначені для різання всіх видів металів і їх сплавів, в тому числі металопластикових труб і профілів з використанням спеціальних абразивних відрізних кругів, призначених для певного виду робіт.
 • верстати точильно-шліфувальні, заточувальні - для заточування інструменту ріжучого інструменту з металу. У розділі представлені верстати від звичайних настільних точил (наждак) до спеціальних заточувальних верстатів.
 • трубогиби для згинання труб з металу під заданим кутом.
 • вальці для виконання операцій гнуття металевих листів з метою отримання круглих і конічних деталей.
 • Кромкогиби для згинання листового металу під заданим кутом. Сегментні Кромкогиби дозволяють згинати з листового металу закриті форми.
 • комбіновані листозгинальні верстати які об'єднують в собі відразу кілька функцій.
 • зіговочні машини для різання і розвальцьовування труб з металу, гофрування, нанесення фальца, обтиску замків на деталях і заготовках з листового металу.
 • гільйотинні ножиці ручні і електричні для розрізання листового металу необхідної довжини гільйотинних способом. Гільйотинні ножиці відносяться до металорізальних верстатів.
 • важільні ножиці, ножиці для різання арматури, куточка, профільного і листового металу.
 • преси ручні механічні рейкові і гідравлічні.
 • верстати для нарізування різьби на виробах з металу.


Купити наждак у Львові
Фугувально-рейсмусний верстат купити в Дрогобичі
Струбцина для зварювання під кутом 90 градусів


* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефоном: +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.


Відправлення перевізниками в:
Бахмут, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Бердичів, Вінниця, Володимир-Волинський, Вишгород, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Калуш, Каховка, Київ, Коломия, Ковель, Кропивницький, Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, Козятин, Коростень, Коростишів, Конотоп, Котовськ, Іллічевськ,Кузнецовськ, Луцьк, Лубни, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Миргород, Ніжин, Нова Каховка, Новоград Волынский, Нововолинськ, Обухів, Одеса, Олександрія, Полтава, Рівне, Ромни, Самбір, Сарни, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Шепетівка, Шостка, Ямпіль та інші міста України ...
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя

ptk.in.ua © 2006-2021
Зателефонувати