ПП Кий
Головна      Станки по дереву      Стругальні верстати

Стругальні - фуганки, рейсмуси, фуговально-рейсмусові верстати.

Станки строгальные...
   Стругальні верстати поділяють на рейсмусові і фуговальні. Фугувальний верстат (фуганок) виконує стругання заготовки по направляючої планки. Рейсмусовий верстат (рейсмус) виконує стругання заготовки в розмір по заданій товщині.
   Верстати стругальні (фугувальні, рейсмуси, комбіновані, фуговально-рейсмусові) призначені для обробки м'яких і твердих порід деревини. Вони особливо зручні для роботи в умовах столярних цехів при малому і средньосерийному виробництві. Міцна конструкція верстатів і високі обороти робочого вала, оснащеного двома трьома або чотирма стругальними ножами, забезпечують якісну обробку поверхні.
Последнее обновление цен 19.07.2019
Фугувально-рейсмусні
Фугувально-рейсмусні станки
  Детальніше...

Рейсмуси
Рейсмуси деревообробні
Рейсмуси по дереву  Детальніше...

Багатоопераційні
Універсальні станки по дереву
  Детальніше...

Фугувальні
Фугувальні станки по дереву
  Детальніше...• Великий вибір завдяки широкому асортименту продукції промислового призначення, для виробництва і майстерень • Оригінальна якість і гарантія від виробника • Доступні ціни • Відправлення замовлень перевізниками по всій Україні • Більше 10 років на ринку • Тільки позитивні відгуки • Нашими постійними партнерами стали багато провідних підприємств України • З нашим обладнанням та оснащенням Ви забудете слово саморобний і будь-який виріб зможете виготовити своїми руками
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефону: +38 (056) 7881130.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.

Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя
ПП Кий
Україна
Дніпро
тел.  (056) 788 11 30
мтс  (050) 591 77 01
лайф  (063) 953 01 77
київстар  (096) 445 09 41
пошта:   admin@ptk.in.ua

ptk.in.ua © 2006-2019