ПП Кий
Головна      Верстати деревообробні

Верстати деревообробні :: станки по дереву

   Пропонуємо вашій увазі каталог верстатів (станків) деревообробних в асортименті. Асортимент станків по дереву з нашого каталога зможе задовільнити вимоги будь якого майстра. Ми пропонуємо станки по дереву для використання від не великих деревообробних майстерень до промислових цехів.

Стружкоотсоси
Стружкоотсоси для станків по дереву
деревообробні верстати  Детальніше...

Шліфувальні
Шліфувальні станки по дереву
станки деревообробі  Детальніше...

Фугувально-рейсмусні
Фугувально-рейсмусні станки
деревообробні станки  Детальніше...

Фрезерні
Фрезерні станки по дереву
верстати для обробки деревини  Детальніше...

Круглопильні
Круглопильні деревообробні станки
верстати по дереву  Детальніше...

Стрічкопильні
Стрічкові пили по дереву
станок для обробки дерева  Детальніше...

Довбальні
дерево обробні станки
  Детальніше...

Токарні
Токарні станки по дереву
станки для виробництва  Детальніше...

Форматно - розкрійні

верстати деревообробні  Детальніше...

Свердлильні
Свердлильні станки по дереву
станки по дереву  Детальніше...

Фугувальні
Фугувальні станки по дереву
станки для обробки дерева  Детальніше...

Рейсмуси
Рейсмуси деревообробні
Рейсмуси по дереву  Детальніше...

Електролобзики
Електролобзики
столярні верстати  Детальніше...

Торцовочні

продаж деревообробних станків  Детальніше...

Багатоопераційні
Універсальні станки по дереву
продаж деревообробних станків  Детальніше...

Крайкооблицювальні

продаж деревообробних станків  Детальніше...


Наш каталог включає в себе:


     - Верстати деревообробні - для обробки м'яких і твердих порід деревини і дозволяють виконувати стругання заготовок в заданий розмір по товщині. Залежно від моделі верстати можуть бути односторонніми, двосторонніми і чотиристоронніми, та відповідно виконувати стругання з однієї, двох і чотирьох сторін одночасно.
 • Стружкопилососи, пилососи, інерційні пиловловлювачі - для видалення пилу, тирси та стружки із зони різання. Використовуються спільно з деревообробними верстатами на деревообробних виробництвах для забезпечення чистоти на робочому місці без втрати тепла.
 • Комбіновані шліфувальні верстати по дереву для шліфування, полірування виробів з деревини, металів і пластиків. Верстати можуть застосовуватися для видалення старого лаку, фарби, іржі.
 • Верстати фуговальні по дереву - для обробки м'яких і твердих порід деревини і дозволяють виконувати стругання заготовок по направляючій планці. Фуговальні верстати можуть використовуватися як в домашніх умовах так і в умовах столярних цехів при дрібному і средньосерійному виробництві.
 • Верстати фуговально-рейсмусові об'єднують в собі одночасно функції фуговальних і рейсмусових верстатів, що робить їх більш універсальними і дозволяє застосовувати від домашніх умов до столярних цехів
 • Верстати фрезерні по дереву для фрезерної обробки дерев'яних заготовок: поперечного стругання, вирізки криволінійних поверхонь, вибірки фальців, пазів, гребенів, калевок, шпунтів, шліців
 • Комбіновані верстати по дереву для обробки заготовок з дерева та його похідних, об'єднують в собі функції відразу декількох верстатів і можуть виконувати такі операції - пиляння, стругання, свердління, рейсмусування, фрезерування та ін., Що робить їх незамінними в умовах обмеженого простору
 • Форматно-розкроювальні верстати для штучного і пакетного розкрою плитних матеріалів (ДСП, МДФ), в т.ч. облицьованих ламінатом. Особливістю конструкції верстатів є наявність підрізного диска, який забезпечує розкрій матеріалу без появи відколів.
 • Круглопилкові верстати по дереву (циркулярні пили) для поперечного і поздовжнього розпилювання заготовок з деревини та її похідних. Можуть також застосовуватися для розпилювання інших матеріалів.
 • Торцово-усовочні пилки для розпилювання заготовок під прямим, заданим косим кутом, під нахилом і комбінованого розпилу
 • Лобзики електричні для випилювання декоративних елементів з дерев'яних заготовок, а також для прямого, поперечного, похилого, і поздовжнього розпилювання.
 • Стрічкові пили по дереву для прямолінійного та фігурного розрізання заготовок з дерева.
 • Токарні верстати по дереву для обробки заготовок з деревини та виготовлення циліндричних, конічних і фасонних деталей.
 • Свердлильні верстати по дереву.
 • Верстати кромкооблицювальні.
Продаж деревообробних станків верстатів та обладнання для виготовлення виробів з деревини та дерев`яних заготовок


Станки токарні по металу
Верстати шліфувальні
Лещата машинні• Великий вибір завдяки широкому асортименту продукції промислового призначення, для виробництва і майстерень • Оригінальна якість і гарантія від виробника • Доступні ціни • Відправлення замовлень перевізниками по всій Україні • Більше 10 років на ринку • Тільки позитивні відгуки • Нашими постійними партнерами стали багато провідних підприємств України • З нашим обладнанням та оснащенням Ви забудете слово саморобний і будь-який виріб зможете виготовити своїми руками
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефону: +38 (056) 7881130.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя
ПП Кий
Україна
Дніпро
тел.  (056) 788 11 30
мтс  (050) 591 77 01
лайф  (063) 953 01 77
київстар  (096) 445 09 41
пошта:   admin@ptk.in.ua

ptk.in.ua © 2006-2019