ПП Кий - купити нові малі побутові верстати та міні станки
Головна   Нові Деревообробні Станки купити деревообробний станок   Верстати деревообробні

Верстати деревообробні - станки по дереву


Оновлення цін 13.05.2021р
Наш каталог включає в себе:


     - Верстати (станки) деревообробні - для обробки м'яких і твердих порід деревини і дозволяють виконувати стругання заготовок в заданий розмір по товщині. Залежно від моделі верстати можуть бути односторонніми, двосторонніми і чотиристоронніми, та відповідно виконувати стругання з однієї, двох і чотирьох сторін одночасно.
 • Стружкопилососи, пилососи, інерційні пиловловлювачі - для видалення пилу, тирси та стружки із зони різання. Використовуються спільно з деревообробними верстатами на деревообробних виробництвах для забезпечення чистоти на робочому місці без втрати тепла.
 • Комбіновані шліфувальні верстати по дереву для шліфування, полірування виробів з деревини, металів і пластиків. Верстати можуть застосовуватися для видалення старого лаку, фарби, іржі.
 • Верстати фуговальні по дереву - для обробки м'яких і твердих порід деревини і дозволяють виконувати стругання заготовок по направляючій планці. Фуговальні верстати можуть використовуватися як в домашніх умовах так і в умовах столярних цехів при дрібному і средньосерійному виробництві.
 • Верстати фуговально-рейсмусові об'єднують в собі одночасно функції фуговальних і рейсмусових верстатів, що робить їх більш універсальними і дозволяє застосовувати від домашніх умов до столярних цехів
 • Верстати фрезерні по дереву для фрезерної обробки дерев'яних заготовок: поперечного стругання, вирізки криволінійних поверхонь, вибірки фальців, пазів, гребенів, калевок, шпунтів, шліців
 • Комбіновані верстати по дереву для обробки заготовок з дерева та його похідних, об'єднують в собі функції відразу декількох верстатів і можуть виконувати такі операції - пиляння, стругання, свердління, рейсмусування, фрезерування та ін., Що робить їх незамінними в умовах обмеженого простору
 • Форматно-розкроювальні верстати для штучного і пакетного розкрою плитних матеріалів (ДСП, МДФ), в т.ч. облицьованих ламінатом. Особливістю конструкції верстатів є наявність підрізного диска, який забезпечує розкрій матеріалу без появи відколів.
 • Круглопилкові верстати по дереву (циркулярні пили) для поперечного і поздовжнього розпилювання заготовок з деревини та її похідних. Можуть також застосовуватися для розпилювання інших матеріалів.
 • Торцово-усовочні пилки для розпилювання заготовок під прямим, заданим косим кутом, під нахилом і комбінованого розпилу
 • Лобзики електричні для випилювання декоративних елементів з дерев'яних заготовок, а також для прямого, поперечного, похилого, і поздовжнього розпилювання.
 • Стрічкові пили по дереву для прямолінійного та фігурного розрізання заготовок з дерева.
 • Токарні верстати по дереву для обробки заготовок з деревини та виготовлення циліндричних, конічних і фасонних деталей.
 • Свердлильні верстати по дереву.
 • Верстати кромкооблицювальні.
Продаж Нових деревообробних станків верстатів та обладнання для виготовлення виробів з деревини та дерев`яних заготовок - міні деревообробні станкиЗіговочний верстат купити в Коростені, Житомирі...
Круглопильні верстати по дереву
Різці для роботи на токарному станку по дереву


* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефоном: +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.


Відправлення перевізниками в:
Бахмут, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Бердичів, Вінниця, Володимир-Волинський, Вишгород, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Калуш, Каховка, Київ, Коломия, Ковель, Кропивницький, Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, Козятин, Коростень, Коростишів, Конотоп, Котовськ, Іллічевськ,Кузнецовськ, Луцьк, Лубни, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Миргород, Ніжин, Нова Каховка, Новоград Волынский, Нововолинськ, Обухів, Одеса, Олександрія, Полтава, Рівне, Ромни, Самбір, Сарни, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Шепетівка, Шостка, Ямпіль та інші міста України ...
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя

ptk.in.ua © 2006-2021
Зателефонувати