КАТАЛОГ

  1. Каталог
  2.    
  3. Верстати металообробні
  4.    
  5. Вертикально свердлильний верстат
  6.     OPTIMUM B17Pro

Настільний свердлильний верстат OPTIMUM B17Pro

Настільний свердлильний верстат OPTIMUM B17Pro
Ціна:   20788 грн.
• Безготівкова оплата по рахунку.
• Відправка Новою Поштою по Україні.
Технічні характеристики
Напруга живлення 220 В
Споживана потужність 500 Вт
Макс діаметр свердління в сталі 16 мм
Максимальний діаметр тривалого свердління в стали 12 мм
Конус шпінделя II Мк
Виліт шпінделя 152 мм
Хід шпінделя 65 мм
Макс. відстань між столом і шпинделем 325 мм
Макс. відстань між шпинделем і підставою 530 мм
Розмір столу 235х220 мм
Розмір основи 220х230 мм
Діаметр колони 60 мм
Число швидкостей 5 ст
Діиапазон оборотів 500-2520 об/хв
Т-подібний паз 12
Габарити 600 х 260 х 860 мм
Вага 39 кг

   Технічний опис:

      Незважаючи на невелику вагу 39 кілограмів, свердлильний верстат досить стійкий і має хорошу жорсткість, а напруга 220 вольт дозволяє застосування в різних аспектах, тобто там, де є відповідна розетка.

      Шпиндель дриля отримує обертання від електродвигуна потужністю 0,5 кіловат і ремінну передачу. Точність виготовлення шківів з алюмінію і подальша шліфовка, забезпечує хорошу плавність ходу, а якість ременів GATES не допускають прослизання і втрат потужності. Установка шпинделя на підшипники високої якості забезпечують високу точність обертання в межах 500-2520 оборотів в хвилину і зменшують радіальне биття до 0,02 міліметра. Ремінна передача надійно захищається кожухом, при відкритті якого спрацьовують кінцеві вимикачі.

      На кінці є стандартне конічний отвір МК 2, що дозволяє використовувати ріжучий інструмент відповідного конуса без додаткового оснащення. Закріплення свердел, зенкерів і розгорток з циліндричним хвостовиком проводиться за допомогою свердлильного патрона виробництва Німеччини ROHM (3-16 мм) В 16. Розширення можливостей закріплення і свердління можливо при використанні патронів 1-13, 1-16 мм MK2, нарізування різьблення здійснюють спеціальної головкою М 5 - М 12. Установка інструменту з конічними хвостовиками МК 0-1 здійснюється за допомогою перехідних втулок МК 2 - В 16. Швидке і зручне видалення інструменту і оснастки можна виробляти виштовхувачем Точне і якісне свердління виро зводу свердлами з титановим покриттям.

      Включення і вимикання шпинделя виробляється кнопками, які знаходяться на компактній панелі, поруч знаходиться аварійна кнопка, для термінового відключення. Ручне переміщення пінолі до 65 мм виробляється рукоятками, виконані по ергономічним правилам. Для контролю глибини свердління встановлений спеціальний упор.

      Робоча зона закривається спеціальним прозорим екраном з кінцевими вимикачами.

      Установка заготовок на свердлильний верстат до 300 мм проводиться на координатному столі, за допомогою притисків або набору притискних пристосувань SPW 10. Для цього є діагональні пази, що мають форму літери Т. Чи не великі деталі можна закріплювати в машинних лещатах BMS 85, BMS 100 або в пристроях . Базування пристосувань здійснюються за допомогою сухарів.

      Вертикальний рух стола проводиться рукояткою. Для цього уздовж колони встановлена ??зубчаста рейка. Для обробки отворів в похилих площинах є можливість нахилу столу на ± 45 ° і обертання на 360 ° .Колона має циліндричну форму діаметром 60 мм і жорстко прикріплюється болтами до основи, що має ребра для стійкості.