ПП Кий - купити малі побутові верстати та міні станки - не інтеренет магазин

Оплата та доставка по Україні

   Ми є дилером компаній обладнання яких представлено на нашому сайті. Всі верстати є оригінальними і супроводжуються офіційною гарантією від виробника (якщо це передбачено виробником).

   Оплату за товари ми приймаємо тільки на розрахунковий рахунок по рахунку - фактурі.
   Рахунок фактуру Ви можете оплатити з розрахункового рахунку підприємства чи підприємця, готівкою через касу банку або в терміналі самообслуговування, в онлайн системі Приват24.

   Все обладнання придбане у нас Ви можете забрати самостійно (самовивозом) або замовити доставку за допомогою сторонніх організацій.
   Відправка здійснюється після 100% оплати.
   Післяплатою відправка не провадиться.

Мінімальне замовлення 650грн
1. Щоб отримати рахунок для оплати зробіть замовлення будь-яким зручним для вас способом (електронна пошта , телефон), разом з замовленням прищліть свої реєстраційнві документи.
2. Ми формуємо рахунок на оплату , резервуємо за вами товар на складі, відправляємо рахунок вам на електронну пошту, факс або в SMS.
3. Рахунок ви можете сплатити зі свого рахунка, в будь-якому банку, на пошті або в інтернет-банку (банк-онлайн )
4. Після надходження грошей на р\р ми збираємо вашу посилку і передаємо для відправки (при оплаті від юр.особи потрібна довіреність на отримання, товар може отримати лише той хто вказаний в довіреності.)
5. Відправка відбувається на протязі 2 -х робочих днів
6. Ми відправляємо вам ТТН на ел. пошту або повідомляемо по телефону для відстеження посилки.
7. Отримуєте свою посилку за паспортом (для юридичної особи може знадобиться довіренність) у відділенні служби перевізника.

   При отриманні свого замовлення перевіряйте цілісність і комплектність в відділенні перевізника. У разі виявлення недоліків вимагайте складання акту.

   Доставку по Україні здійснюють такі вантажоперевізники:

    З тарифами та умовами перевезення Ви можете ознайомитися на сайтах компаній перевізників, посилання на які наводяться нижче.


   Нова Пошта Приватна служба доставки. Посилка доставляється кур'єром за вказаною Вами адресою (додому чи в офіс), як правило, на наступний день після відправки.
Характерна особливість роботи - доставка вантажу до дверей одержувача.

   Сайт служби доставки: http://www.novaposhta.ua
   Ін-Тайм Транспортна компанія "Ін-Тайм" заснована 31.05.2002 р. в м. Запоріжжя. Активні операції на ринку почалися в грудні 2002 р., і з тих пір "Ін-Тайм" завоював стійкі позиції на ринку вантажних маршрутних перевезень. Компанія здійснює вантажоперевезення по маршрутах, що з'єднує 54 міста в різних регіонів України, в яких працюють представництва "Ін-Тайм".

   Сайт служби доставки: http://www.intime.com.ua/
   «Автолюкс» - одна з провідних компаній в Україні, яка здійснює пасажирські перевезення надає послуги з перевезення вантажів.
Перевезення здійснюються в найкоротші терміни з дотриманням усіх вимог безпеки.

   Сайт служби доставки: http://www.autolux.ua
   Нічний Експрес Частная служба доставки. Посылки доставляются в офис Ночного Экспресса в Вашем городе. Практически всегда посылка доставляется на следующий день после отправки.

   Сайт служби доставки: http://www.nexpress.com.ua
   САТ Приватна служба доставки. Посилки доставляються в офіс сатани у Вашому місті. Практично завжди посилка доставляється на наступний день після відправки.

   Сайт служби доставки: http://www.sat-trans.com


   Якщо у Вас ще лишилися питання дзвоніть по телефону (056) 788 11 30.


Ці та інші служби доставки здійснюють доставку вантажів в:
Біла Церква, Вінниця, Донецьк, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Северодонецьк, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, та інші міста ...

Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя
ПП Кий
Україна
Дніпро
тел.  (056) 788 11 30
мтс  (050) 591 77 01
лайф  (063) 953 01 77
київстар  (096) 445 09 41
пошта:   admin@ptk.in.ua

ptk.in.ua © 2006-2020