Оплата і умови поставки. (по Україні)

   Оплата за поставлений товар здійснюється у вигляді 100% передоплати на розрахунковий рахунок постачальника за реквізитами зазначеним в рахунку-фактурі.

   Рахунок-фактура може бути оплачений або з рахунку замовника, або шляхом внесення грошових коштів через банк для зарахування на розрахунковий рахунок постачальника.

   Поставка товару здійснюється на умовах EXW (самовивіз) або з використанням кур'єрських (поштових) служб доставки на розсуд замовника і за рахунок замовника.

   Відправка кур'єрською службою здійснюється тільки на ім'я платника (замовника який оплатив товар).

   Післяплатою відправка не провадиться.

   - Щоб отримати рахунок для оплати зробіть замовлення будь-яким зручним для вас способом (e-mail, телефон), разом із замовленням надішліть свої реєстраційні документи.
   - Ми формуємо рахунок на оплату та відправляємо рахунок вам на електронну пошту.
   - Після надходження грошей на р\р ми готуємо ваше замовлення і Ви можете забрати його самовивозом,   або (за домовленістю сторін) ми передаємо його для відправки кур'єрською службою доставки.
  (При оплаті від юр.особи потрібна довіреність на отримання, товар може отримати тільки та людина яка вказана в довіреності)
   - Відвантаження відбувається протягом 1-2 -х робочих днів (або більший термін, за домовленістю сторін, в тому випадку якщо товар потрібно виготовляти або доставляти з іншого регіону)
   - Після відвантаження кур'єрською службою доставки ми відправляємо вам ТТН на ел. пошту або повідомляємо по телефону для відстеження посилки.
   - Отримуєте свою посилку по паспорту (для юридичних осіб може знадобитися довіреність) у відділенні служби перевізника.

   При отриманні свого замовлення перевіряйте його цілісність і комплектність в відділенні перевізника. У разі виявлення недоліків вимагайте складання акту.стрічкопильний верстат свердлильні верстати токарний верстат на 220 вольт
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя


Верстати металообробні   •   Верстати деревообробні   •   Оснащення для верстатів   •   Лещата для верстатів   •   Допоміжне оснащення

Оплата   •   Доставка   •   Про нас   •   Контакти

ptk.in.ua © 2006-2022