ПП Кий - замовити купити нові станки 2b2

Оплата і умови поставки. (по Україні)

   Оплата за поставлений товар здійснюється у вигляді 100% передоплати на розрахунковий рахунок постачальника за реквізитами зазначеним в рахунку-фактурі.

   Рахунок-фактура може бути оплачений або з рахунку замовника, або шляхом внесення грошових коштів через банк для зарахування на розрахунковий рахунок постачальника.

   Поставка товару здійснюється на умовах EXW (самовивіз) або з використанням кур'єрських (поштових) служб доставки на розсуд замовника і за рахунок замовника.

   Відправка кур'єрською службою здійснюється тільки на ім'я платника (замовника який оплатив товар).

   Післяплатою відправка не провадиться.

   - Щоб отримати рахунок для оплати зробіть замовлення будь-яким зручним для вас способом (e-mail, телефон), разом із замовленням надішліть свої реєстраційні документи.
   - Ми формуємо рахунок на оплату та відправляємо рахунок вам на електронну пошту.
   - Після надходження грошей на р\р ми готуємо ваше замовлення і Ви можете забрати його самовивозом,   або (за домовленістю сторін) ми передаємо його для відправки кур'єрською службою доставки.
  (При оплаті від юр.особи потрібна довіреність на отримання, товар може отримати тільки та людина яка вказана в довіреності)
   - Відвантаження відбувається протягом 1-2 -х робочих днів (або більший термін, за домовленістю сторін, в тому випадку якщо товар потрібно виготовляти або доставляти з іншого регіону)
   - Після відвантаження кур'єрською службою доставки ми відправляємо вам ТТН на ел. пошту або повідомляємо по телефону для відстеження посилки.
   - Отримуєте свою посилку по паспорту (для юридичних осіб може знадобитися довіреність) у відділенні служби перевізника.

   При отриманні свого замовлення перевіряйте його цілісність і комплектність в відділенні перевізника. У разі виявлення недоліків вимагайте складання акту.

   Доставку по Україні здійснюють такі вантажоперевізники:

    З тарифами та умовами перевезення Ви можете ознайомитися на сайтах компаній перевізників, посилання на які наводяться нижче.


   Нова Пошта Приватна служба доставки.

   Сайт служби доставки: http://www.novaposhta.ua


   «Автолюкс»

   Сайт служби доставки: http://www.autolux.ua


   Нічний Експрес

   Сайт служби доставки: http://www.nexpress.com.ua
   САТ

   Сайт служби доставки: https://www.sat.ua


   Якщо у Вас ще лишилися питання дзвоніть по телефону (056) 788 11 30.


Ці та інші служби доставки здійснюють доставку вантажів в:
Біла Церква, Вінниця, Донецьк, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, та інші міста ...


Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя

ptk.in.ua © 2006-2021