ПП Кий - замовити купити нові станки 2b2
КАТАЛОГ

  1. Каталог
  2.    деревообробні станки по дешевій ціни  
  3. Верстати деревообробні

Верстати деревообробні - станки по дереву в Україні

Деревообробні верстати та обладнання для деревообробки

Деревообробні верстати використовуються для обробки деревини з виготовлення різних виробів з дерева.

На деревообробних верстатах можна виконувати різні операції, такі як розпилювання, стругання, фрезерування, свердління, розточування, шліфування та інші. Ці операції можуть бути виконані як на автоматичних верстатах із числовим програмним керуванням (ЧПК), так і на верстатах із ручним керуванням.

Верстати деревообробні використовуються в різних галузях промисловості, включаючи виробництво меблів, дверей, вікон, сходів, лат, будівельних конструкцій, іграшок, деталей для музичних інструментів та інших виробів із дерева. Вони також можуть використовуватись у домашньому господарстві для виготовлення різних предметів інтер'єру та декору.

Ми пропонуємо широкий вибір обладнання для обробки деревини, включаючи шліфувальні, стругальні, фуговально-рейсмусні, токарні, фрезерні, стрічковопильні, круглопильні, довбані, форматно-розкроювальні та інші верстати.

Шліфувальні верстати використовуються для обробки поверхонь дерев'яних виробів. Вони дозволяють отримати рівні та гладкі поверхні, усунути дефекти та надати виробу необхідної форми.

Строгальні та фуговально-рейсмусні верстати призначені для обробки деревини з метою надання їй певної форми та розміру. Вони дозволяють швидко та точно вирівнювати поверхні.

Токарні та фрезерні верстати використовуються для створення складних форм та деталей з дерева. Токарний верстат дозволяє обробляти вироби круглої форми, тоді як фрезерний верстат дозволяє створювати вироби з різними фігурними елементами.

Стрічковопильні та круглопильні верстати використовуються для розпилу та обробки дерева різної форми та розміру. Вони можуть використовуватися для розпилювання великих дерев'яних заготовок більш дрібні деталі.

Довбальні верстати використовуються для створення деталей з виїмками та пазами.

Форматно-розкроювальні верстати використовуються для розпилювання дерев'яних листів на певний розмір та форму. Вони дозволяють швидко та точно нарізати деталі для створення меблів та інших виробів із дерева.

У нашому каталозі є також інші деревообробні верстати, які дозволяють створювати деталі та вироби з дерева різної форми та складності.

* Зверніть увагу, що інформація, представлена на нашому сайті, є виключно для ознайомлювальних цілей і не є офертою відповідно до ст.641 Цивільного кодексу України. Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання по Україні уточнюйте будь ласка за телефонами: +38 (050) 5917701, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* Завод-виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та комплектації моделей у зв'язку з постійним удосконаленням їх технічних характеристик. У разі потреби інформація про зміни надаватиметься у вигляді окремого аркуша, що додається до "Керівництва".

Верстати металообробні   •   Верстати деревообробні   •   Оснащення для верстатів   •   Лещата для верстатів   •   Допоміжне оснащення
ptk.in.ua © 2006