ПП Кий - замовити купити нові станки 2b2
КАТАЛОГ

  1. Каталог
  2.    
  3. Верстати металообробні
  4.    
  5. Вертикально свердлильний верстат
  6.     OPTIdrill RB 8S

Радіально-свердлильний верстат OPTIdrill RB 8S

Радіально-свердлильний верстат OPTIdrill RB 8S
Радіально-свердлильний верстат
увеличить картинку збільшити
Радіально-свердлильний верстат
увеличить картинку збільшити
Радіально-свердлильний верстат
увеличить картинку збільшити

Ціна:   49016 грн.
• Безготівкова оплата по рахунку.
• Відправка Новою Поштою по Україні.
Технічні характеристики
Напруга живлення 220 В
Споживана потужність 750 Вт
Максимальний діаметр свердління в стали 16 мм
Максимальний діаметр тривалого свердління в сталі 12мм
Кінець шпинделя МК 2
Виліт осі шпинделя 115 — 430 мм
Переміщення пінолі 80 мм
Частота обертання шпинделя 390 — 3000 об/хв
Кількість швидкостей 5
Розмір столу 262 х 262 мм
Розмір Т-образних пазів 14мм
Максимальна відстань від шпинделя до столу 740 мм
Максимальна відстань від шпинделя до заснування 1250 мм
Діаметр колони 70 мм
Габаритні розміри 820 х 290 х 1640 мм
Маса верстата 63 кг

Обертання шпинделя радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S забезпечує тихий та продуктивний двигун з алюмінієвого сплаву, з ребристими фрагментами корпусу для кращого відведення тепла.

Зміна швидкості обертання шпинделя радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S відбувається при переміщенні приводного ременя на відповідні шківи. Для оптимальної передачі моменту обертання використовуються зубчасті ремені Gates, що не допускають прослизу та втрати потужності.

Шпиндель радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S встановлений на прецизійних кулькових підшипниках, що забезпечує високу точність обертання, радіальне биття не більше 0,030 мм.

Масивна чавунна основа, посилена ребрами жорсткості, сприяє надійній стійкості радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S. При певних навантаженнях для отримання найбільш якісного результату рекомендується кріпити основу до фундаменту/підлоги.

Опорна колона радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S оснащена зубчастою рейкою, по якій переміщається робочий стіл. Крім того, робочий стіл верстата Optimum RB8S зафіксувати в похилому положенні (+45°/-45°).

Поверхня робочого столу точно оброблена і має діагональні Т-подібні пази для кріплення.

Для циркуляції рідини, що охолоджує, передбачений спеціальний канал, розташований по периметру робочого столу.

Для розширення діапазону параметрів свердління конструкція радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S передбачає великий виліт шпинделя.

Якщо є необхідність свердління кількох однакових отворів, можна використовувати регульований обмежувач глибини свердління.

Для забезпечення безпеки оператора під час роботи використовується поворотний регульований захисний екран з ударостійкого скла, а для аварійної зупинки радіально-свердлувального верстата OPTIdrill RB 8S передбачена спеціальна кнопка на панелі керування.

Захисний екран та верхня кришка кожуха ремінної передачі мають кінцеві вимикачі, що запобігають включенню верстата OPTIdrill RB 8S під час зміни інструменту або зміни швидкості обертання шпинделя.

Радіально-свердлильний верстат OPTIdrill RB 8S має оптимальне співвідношення «ціна/якість».

Комплект поставки:

  • Свердлильний патрон (1-16 мм) 16.
  • Перехідна оправка МK2 - B16.
  • Захисний екран свердлильного патрона.* Зверніть увагу, що інформація, представлена на нашому сайті, є виключно для ознайомлювальних цілей і не є офертою відповідно до ст.641 Цивільного кодексу України. Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання по Україні уточнюйте будь ласка за телефонами: +38 (050) 5917701, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* Завод-виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та комплектації моделей у зв'язку з постійним удосконаленням їх технічних характеристик. У разі потреби інформація про зміни надаватиметься у вигляді окремого аркуша, що додається до "Керівництва".

Верстати металообробні   •   Верстати деревообробні   •   Оснащення для верстатів   •   Лещата для верстатів   •   Допоміжне оснащення
ptk.in.ua © 2006