ПП Кий - замовити купити нові станки 2b2
КАТАЛОГ

Головна    Оснащення до обладнання    верстатні світильники    Оптимум AL 25

Галогеновий верстатний світильник Оптимум AL 25

Галогеновий верстатний світильник Оптимум AL 25
Ціна:  уточнюйте грн.
• Безготівкова оплата по рахунку.
• Відправка Новою Поштою по Україні.


   Галогеновий верстатний світильник Оптимум AL 25 оснащений гнучким рукавом. Гнучкий рукав, з високим ступенем рухливості, легко фіксується в необхідному положенні на верстаті.

   Ліхтар верстатного світильника має шарнірне кріплення, що дає йому два ступені свободи.

   Довжина рукава, на якому розташовується ліхтар, становить 500 мм.

   Корпус верстатного світильника, виконаний з міцного матеріалу, надійно захищений від попадання всередину світильника води, машинного масла і пилу.

   Трансформатор 220 В / 20 Вт. вбудований в корпус світильника.

   Магнітна підстава і кронштейн для кріплення верстатного світильника на верстаті, включені в комплект поставки.* Зверніть увагу, що інформація, представлена на нашому сайті, є виключно для ознайомлювальних цілей і не є офертою відповідно до ст.641 Цивільного кодексу України. Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання по Україні уточнюйте будь ласка за телефонами: +38 (050) 5917701, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* Завод-виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та комплектації моделей у зв'язку з постійним удосконаленням їх технічних характеристик. У разі потреби інформація про зміни надаватиметься у вигляді окремого аркуша, що додається до "Керівництва".

Верстати металообробні   •   Верстати деревообробні   •   Оснащення для верстатів   •   Лещата для верстатів   •   Допоміжне оснащення
ptk.in.ua © 2006