ПП Кий - замовити купити нові малі побутові верстати та міні станки

Угода користувача

   Ми прагнемо всіма доступними способами забезпечити безпеку користування Сайтом.

   Сайт не провадить збір інформації, спрямованої на ідентифікацію (визначення) конкретних фізичних осіб - користувачів Сайту.

   Адміністрація сайту ptk.in.ua прагне зробити все можливе для того що б підтримувати всі матеріали (фото, опис і технічні характеристики товарів) на сайті в актуальному стані. Першоджерелом для такої інформації служить тільки технічна документація надається постачальниками.

   Оформляючи замовлення і оплачуючи його ви тим самим підтверджуєте, що надана інформація про товар є повною, зрозумілою і достатньою для того що б прийняти рішення про покупку.

   Отримуючи покупку (через службу доставки, або у нас на складі), покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, зовнішній вигляд, комплектність товару і наявність супровідної документації не посередньо в момент отримання.

   Всі товари перед відвантаженням, в тому числі перед відправкою службами доставки (Нова Пошта, Інтайм ...) проходять попередній огляд і тестування. У разі пошкодження товару службою доставки або самим покупцем, ми відповідальності за такі пошкодження не несемо.

   Всі верстати та обладнання пропоновані нами супроводжуються офіційною гарантією від виробника (якщо це передбачено виробником).
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефонами:
+38 (050) 5917701, +38 (063) 9530177, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.

Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя

ptk.in.ua © 2006-2021
Зателефонувати