КАТАЛОГ


Угода користувача

   Ми прагнемо всіма доступними способами забезпечити безпеку користування Сайтом.

   Сайт не провадить збір інформації, спрямованої на ідентифікацію (визначення) конкретних фізичних осіб - користувачів Сайту.

   Адміністрація сайту ptk.in.ua прагне зробити все можливе для того що б підтримувати всі матеріали (фото, опис і технічні характеристики товарів) на сайті в актуальному стані. Першоджерелом для такої інформації служить тільки технічна документація надається постачальниками.

   Оформляючи замовлення і оплачуючи його ви тим самим підтверджуєте, що надана інформація про товар є повною, зрозумілою і достатньою для того що б прийняти рішення про покупку.

   Отримуючи покупку (через службу доставки, або у нас на складі), покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, зовнішній вигляд, комплектність товару і наявність супровідної документації не посередньо в момент отримання.

   Всі товари перед відвантаженням, в тому числі перед відправкою службами доставки (Нова Пошта, Інтайм ...) проходять попередній огляд і тестування. У разі пошкодження товару службою доставки або самим покупцем, ми відповідальності за такі пошкодження не несемо.

   Всі верстати та обладнання пропоновані нами супроводжуються офіційною гарантією від виробника (якщо це передбачено виробником).