Угода користувача

   Ми прагнемо всіма доступними способами забезпечити безпеку користування Сайтом.

   Сайт не провадить збір інформації, спрямованої на ідентифікацію (визначення) конкретних фізичних осіб - користувачів Сайту.

   Адміністрація сайту ptk.in.ua прагне зробити все можливе для того що б підтримувати всі матеріали (фото, опис і технічні характеристики товарів) на сайті в актуальному стані. Першоджерелом для такої інформації служить тільки технічна документація надається постачальниками.

   Оформляючи замовлення і оплачуючи його ви тим самим підтверджуєте, що надана інформація про товар є повною, зрозумілою і достатньою для того що б прийняти рішення про покупку.

   Отримуючи покупку (через службу доставки, або у нас на складі), покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, зовнішній вигляд, комплектність товару і наявність супровідної документації не посередньо в момент отримання.

   Всі товари перед відвантаженням, в тому числі перед відправкою службами доставки (Нова Пошта, Інтайм ...) проходять попередній огляд і тестування. У разі пошкодження товару службою доставки або самим покупцем, ми відповідальності за такі пошкодження не несемо.

   Всі верстати та обладнання пропоновані нами супроводжуються офіційною гарантією від виробника (якщо це передбачено виробником).
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефонами:
+38 (050) 5917701, +38 (063) 9530177, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* Зображення продукту є тільки представленням, фактичний продукт може незначно відрізнятися.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя


Верстати металообробні   •   Верстати деревообробні   •   Оснащення для верстатів   •   Лещата для верстатів   •   Допоміжне оснащення

Оплата   •   Доставка   •   Про нас   •   Контакти

ptk.in.ua © 2006-2022