ПП Кий - купити малі побутові верстати та міні станки - не інтеренет магазин

Угода користувача

   ptk.in.ua (далі–Сайт) прагне всіма доступними способами забезпечити безпеку користування Сайтом.

   Сайт не провадить збір інформації, спрямованої на ідентифікацію (визначення) конкретних фізичних осіб - користувачів Сайту.

   Адміністрація сайту ptk.in.ua прагне зробити все можливе для того що б підтримувати всі матеріали (фото, опис і технічні характеристики товарів) на сайті в актуальному стані. Першоджерелом для такої інформації служить тільки технічна документація надається постачальниками.

   Оформляючи замовлення і оплачуючи його ви тим самим підтверджуєте, що надана інформація про товар є повною, зрозумілою і достатньою для того що б прийняти рішення про покупку.

   Отримуючи покупку (через службу доставки, або у нас на складі), покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, зовнішній вигляд, комплектність товару і наявність супровідної документації не посередньо в момент отримання.

   Всі товари перед відвантаженням, в тому числі перед відправкою службами доставки (Нова Пошта, Інтайм ...) проходять попередній огляд і тестування. У разі пошкодження товару службою доставки або самим покупцем, ми відповідальності за такі пошкодження не несемо.

   Всі верстати та обладнання пропоновані нами супроводжуються офіційною гарантією від виробника (якщо це передбачено виробником).

   Сайт ptk.in.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
* Інформація на нашому сайті представлена для попереднього ознайомлення і не є офертою згідно ст.641 ЦК України.
Актуальну ціну, наявність, характеристики, умови оплати і постачання уточнюйте будь ласка за телефонами:
+38 (050) 5917701, +38 (063) 9530177, +38 (096) 4450941, +38 (056) 7881130.

* У зв'язку з постійним вдосконаленням технічних характеристик моделей завод виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектність. При необхідності інформація про це буде додаватися до «Інструкції» окремим аркушом.
Час работи
Понеділок - п'ятниця
з 900 до 1700
Вихідні дні:
субота, неділя
ПП Кий
Україна, Дніпро
тел.  (056) 788 11 30
мтс  (050) 591 77 01
лайф  (063) 953 01 77
київстар  (096) 445 09 41
пошта:   admin@ptk.in.ua

ptk.in.ua © 2006-2020